Hizmetlerimiz

Tüm tecrübemizi sizler ile paylaşıyoruz

Firmanızın dijital varlığını 360° yönetiyoruz. İhtiyaçlarınıza özel çözümler üretiyoruz.

Kullanıcı Deneyimi Optimizasyonu

Teknoloji her gün gelişiyor ve kullanıcı alışkanlıkları da buna bağlı değişiklik gösteriyor. Daha etkili bir kullanıcı deneyimi sağlıyoruz.

Daha Fazla

Arama Motoru Optimizasyonu

Gelişen SEO teknolojisini yakından takip ediyoruz. Sıralama kaybı yaşamadan sizi zirveye taşıyoruz.

Daha Fazla

Web Tasarım ve Yazılım

Şirketinize ve şirket ihtiyaçlarına özel çözümler üreterek bunları benzersiz bir tasarımla buluşturuyoruz.

Daha Fazla

E-Ticaret Yönetimi

E-ticaret sitesi ve pazaryerlerinde yaşadığınız süreçleri çok iyi biliyoruz. Hızlı ve sorunsuz bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz.

Daha Fazla

Gelişmiş Otomasyon Sistemleri

Pazaryerleri, E-ticaret siteniz, E-Arşiv ve E-Fatura sistemlerinin birbiriyle haberleşmesini sağlıyor ve bunun için harcadığınız eforu kaldırıyoruz.

Daha Fazla

Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Firmanızı iyi analiz ediyor ve sizi en doğru şekilde yansıtacak renkler, çizgiler ve tasarımlar ile her alanda sizi temsil edecek akıl kancasını oluşturuyoruz.

Daha Fazla

İçerik Yönetimi

Ürünlerinizin, bilinen tüm dijital mecralarda doğru şekilde temsil edilebilmesi için özel içerik çalışmaları yürütüyoruz.

Daha Fazla

Email Pazarlama

Doğru şekilde yapılamadığı için etkisi kalmadı gibi görünen doğru Email Pazarlama stratejisi ile şirketinizi her alanda aktif tutuyoruz.

Daha Fazla

Rakip ve Sektör Analizi

Diğer firmaların pazarda olan konumlarını ve satışlarını takip etmek her zaman kolay olmuyor. Çok sayıda firmanın takibini sizler için basitleştiriyoruz.

Daha Fazla

Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal medya doğru kullanıldığında aslında en büyük pazaryerlerinden daha etkili satış yapabilen bir platform oluyor. Tüm dünyaya etkili reklam yapmak artık çok kolay...

Daha Fazla

Yorum ve PR Çalışmaları

Şirketinizin tüm dijital varlığını takip ediyoruz. Gerekli olması durumunda yorum ve pr danışmanlığı yaparak olumsuz etkilerden firmanızı kurtarıyoruz.

Daha Fazla

Size Özel Yazılım

Her firmanın yazılımsal olarak farklı ihtiyaçları olabiliyor. Bunu çok iyi biliyoruz ve sadece size özel olacak şekilde kurgularımızı hazırlıyoruz.

Daha Fazla

Referanslarımızdan Bazıları

client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image
client-image